Vyučovanie náboženstva

/Vyučovanie náboženstva
Vyučovanie náboženstva2018-09-25T10:32:51+00:00

Rozpis vyučovania evanjelického náboženstva v školskom roku 2018/2019:

DEŇ ŠKOLA ČAS ROČNÍK VYUČUJÚCI
PONDELOK ZŠ Lesnícka 12.35 – 13.20 1 – 4 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Lesnícka 13.25 – 14.05 5 – 9 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Májové námestie 14.15 – 15.00 1 – 4 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Májové námestie 15.00 – 15.45 5 – 9 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Kúpeľná 12.45 – 13.30 1 – 4 Mgr. B. Štefániková
ZŠ Kúpeľná 14.00 – 14.45 5 – 9 Mgr. B. Štefániková
ZŠ Petrovany 12.45 – 13.30 1 – 9 Mgr. L. Wagnerová
UTOROK PaSA 7.05 – 7.50 1 – 2 Mgr. J. Bakalár
ESŠ 8.00 – 8.45 II. O Mgr. J. Bakalár
ESŠ 8.50 – 9.35 IV. O Mgr. J. Bakalár
ZŠ Šrobárová 12.45 – 13.30 1 – 4 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Šrobárová 13.45 – 14.25 5 – 9 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Sibírska 14.45 – 15.25 1 – 9 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Svinia 13.00 – 13.45 5 – 9 Mgr. L. Wagnerová
ZŠ Kojatice 13.50 – 14.30 1 – 4 Mgr. L. Wagnerová
ZŠ Važecká 13.15 – 14.15 1 – 9 Mgr. O. Koč
SŠ Internátna P. Sabadoša 12.45 – 13.30 1 – 4 Mgr. I. Pavlovská
SŠ Internátna P. Sabadoša 14.00 – 14.45 5 – 9 Mgr. I. Pavlovská
ZŠ M. Nešpora 13.45 – 14.30 1 – 9 Mgr. B. Štefániková
STREDA ZŠ Ľubotice 7.15 – 7.55 1 – 9 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Bajkalská 12.50 – 13.35 1 – 4 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Bajkalská 13.35 – 14.15 5 – 9 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Mukačevská 14.30 – 15.10 1 – 9 Mgr. E. Sokolová
SZŠ 13.40 – 15.10 1 Mgr. O. Koč
ZŠ Prostejovská 13.45 – 14.30 1 – 9 Mgr. B. Štefániková
ZŠ Šmeralova 14.00 – 14.40 1 – 4 Mgr. L. Wagnerová
ŠTVRTOK SPŠ Strojnícka 8.00 – 8.45 1 – 9 Mgr. O. Koč
ESŠ 8.00 – 8.45 1 – 9 Mgr. J. Bakalár
ESŠ 8.50 – 9.35 1 – 4 Mgr. J. Bakalár
ZŠ Matice Slovenskej 13.15 – 14,30 5 – 9 Mgr. B. Štefániková
ZŠ Veľký Šariš 13.20 – 14.05 1 – 9 Mgr. J. Bakalár
Gymnázium Konštantínová 13.30 – 14.15 1 Mgr. O. Koč
ZŠ Bajerov 13.30 – 14.15 1 – 9 Mgr. L. Wagnerová
ZŠ Československej armády 12.45 – 13.30 1 – 3 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Československej armády 13.45 – 14.25 4 – 6 Mgr. E. Sokolová
ZŠ Československej armády 14.30 – 15.10 7 – 9 Mgr. E. Sokolová
PIATOK GJAR 13.30 – 14.15 1 – 4 Mgr. O. Koč